, 29 Травня
booked.net

«Зробити країну успішною та зберегти українську ідентичність здатна команда «Української Стратегії Гройсмана» – Євген Нищук

У конференції Вінницької обласної організації політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана», яка відбувається 14 травня в місті Тульчин,   взяв участь представник Центрального партійного офісу Євген Нищук, Міністр культури України (2016-2019 рр.).

Євген Миколайович переконаний, що саме за часів Уряду Гройсмана Україна почала успішно розвиватися, і одним із важливих напрямів її розвитку було визначено креативні індустрії.

– Ми – багатокультурна велика нація, і ми маємо гордитися, що всі ми – українці. Ми повинні знати, де народилися, хто ми є, яка в нас історія, – сказав Євген Нищук. – Радий, що в нас із Володимиром Гройсманом завжди було та є спільне бачення розвитку нашої культури та збереження ідентичності нашої нації. Під час нашої спільної з Володимиром Борисовичем роботи ми змогли зберегти держагенцію з питань кіно та відродити кіноіндустрію.   Було створено понад 200 кінопроєктів. Чимало наших  фільмів було представлено на європейських форумах, їх побачив світ. Ми реалізовували багато креативних проєктів не тільки у великих містах, а й невеличких територіальних громадах.  І такий курс має бути продовжуватися.

За словами Євгена Нищука, ініційована Володимиром Гройсманом реформа децентралізації  – це природний шлях розвитку держави,  саме такої держави, в якій закладене ментальне бажання бути господарем на своїй рідній землі й відчувати, що ти своєму місці і можеш творити краще життя.  Саме такою хоче бачити свою країну команда «Української Стратегії Гройсмана», і це бачення вона здатна втілити в життя.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня