, 6 Грудня
booked.net

ЗСУ готові до активізації російської воєнщини у сусідньому з Вінниччиною Придністров’ї

Збройні Сили України готові реагувати на спроби задіяти у воєнних діях підрозділи рф з придністров’я – агресор здійснює підготовку аеродрому тирасполя для прийому літаків, що спроможні підтримувати наступальні операції на півдні України. Про це повідомив у Телеграмі офіцер оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.

«Намагання ворога активізувати наявні сили з території самопроголошеної придністровсько-молдовської республіки для підтримки наступальної операції на півдні нами відстежуються, наші сили готові до реагування. Підготовка аеродрому може свідчити про активізацію повітряних атак», – зазначив Назаров.

За його словами, ворог також здійснює повітряні розвідки, але наші сили протиповітряної оборони напоготові й реагують влучно.

Полковник Назаров також запевнив, що сили охорони та оборони півдня України – на захисті безпеки жителів.

“Робимо все, щоб обстановка в регіоні була стабільною і контрольованою”, – запевнив речник ОК «Південь».

Як повідомляли в Генштабі ЗСУ, в останні дні ворог намагається покращити тактичне положення на Південнобузькому напрямку. Не виключається використання території самопроголошеної придністровсько-молдавської республіки для підтримки наступальної операції на зазначеному напрямку.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня