, 30 Травня
booked.net

Звання Почесного доктора Вінницького державного педагогічного університету присвоєно науковцю з Польщі

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк взяв участь у засіданні Вченої ради Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Участь у роботі зібрання також взяли голова обласної профспілки працівників освіти й науки Сергій Пугачов, керівництво навчального закладу та делегація з Республіки Польща.

На засіданні вченому Республіки Польща Норберту Герарду Пікулі надали звання Почесного доктора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

За словами ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталії Лазаренко сприяє розвитку закладу, поглибленню зв’язків та реалізації спільних проєктів.

– Процес децентралізації, який на цей час відбувається в Україні, є динамічним та супроводжується змінами у різних сферах, в тому числі й освітній, –  сказав заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – На сьогодні, університети є безпосереднім учасником та важливою складовою цього процесу, адже саме вони шляхом навчання здатні виховувати відповідальних громадян.

За його словами, саме тому політика вищої освіти має ґрунтуватися на винятковому значенні знань, досліджень та інновацій.

– Радію, що колектив університету йде в ногу з часом. Обласна Рада завжди готова надавати всебічну підтримку та співпрацювати, – додав Ігор Івасюк.

Під час засідання Вченої ради було обговорено низку важливих питань, пов’язаних з діяльністю навчального закладу та продовження співпраці з університетами Республіки Польща.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня