10 Січня, 2022, 14:01
На Ладижинській ТЕС сталося аварійне відключення енргоблоку

10 січня о 12:45 енергоблок №3 Ладижинської теплової електростанції відключили від мережі через спрацювання захисту ротора генератора.
Ремонтна бригада вже працює над відновленням працездатності енергоблоку. Відключення блоку №3 не вплинуло на енергозабезпечення та водопостачання споживачів.
Наразі Ладижинська теплова електростанція працює одним енергоблоком №1 та несе навантаження потужністю 228 МВт, — інформує Ладижинська теплова електростанція на своїй сторінці у Фейсбук.








