енергетика
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов взяв участь у Європейській конференції з енергетичного переходу у французькому Діжоні та представив досвід міста у забезпеченні енергетичної стійкості в умовах війни.
Можливості для обміну досвідом у сфері енергетики та подальшої співпраці між містами Чехії та України обговорили у Вінниці під час зустрічі профільних експертів галузі, представників українських громад та чеської фундації «Партнерство».
Вінниця продовжує зміцнювати енергетичну стійкість своєї критичної інфраструктури в умовах постійних загроз для енергосистеми. Днями місто отримало чергову вагому партію гуманітарної допомоги з Німеччини — 32 генератори різної потужності, загальна вартість яких перевищує 685 тисяч євро.
Вінницька область підключить до мережі три когенераційні установки загальною електричною потужністю 1,5 МВт та тепловою – 1,7 МВт у межах підготовки до наступного опалювального сезону. На реалізацію цих заходів Уряд виділив 11,4 млн грн для Вінниччини.
Чому на Вінниччині в окремі дні менше відключень електроенергії, а подекуди їх може й не бути. Енергетики інформують про актуальний стан енергосистеми області.
Держенергонагляд перевірив застосування графіків погодинних відключень у Вінницькій області: виявили ряд порушень, які мають бути усунені.
У Вінниці продовжує діяти програма компенсації за придбання та встановлення безперебійних джерел живлення для окремих категорій жителів громади.
Через масовані й регулярні атаки ворога на Вінниччині триває застосування обмежень електропостачання.
З Вінниччини до Києва направили сім ремонтних бригад для допомоги з відновленням теплопостачання столиці.
Вінниччина другу добу під впливом складних погодних умов. Обледеніння спричинило масові пошкодження електромереж — зламане гілля та дерева падали на лінії електропередач, ускладнюючи доступ і збільшуючи обсяг аварійно-відновлювальних робіт. Енергетики безперервно працюють, щоб якнайшвидше повернути світло й тепло в оселі жителів області.










