23 Січня, 2026, 15:38
У Могилеві-Подільському побили керівника районних електромереж

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом нанесення ушкоджень керівнику районних електромереж.
Про це 23 січня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Подія сталась у Могилеві-Подільському. Учасники інциденту встановлені, з ними тривають слідчі дії, – йдеться у повідомленні.
За фактом спричинення ушкоджень 49-річному чоловіку поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.








