18 Травня, 2021, 9:41
Через нестачу вакцини вінничан більше не щеплять від коронавірусу

На Вінниччині закінчилась вакцина AstraZeneca, призначена для першого щеплення. Наступну поставку ін’єкцій в області очікують лише наприкінці тижня.
Скористатись можливістю і захистити себе і рідних від смертоносного ковіду закликав вінничан Володимир Гройсман.
Нагадаємо, Володимир Гройсман закликав уряд та політиків не зривати вакцинальну кампанію.








