, 1 Жовтня
booked.net

Барській громаді передали сміттєвоз з німецького міста Дорстен

Барська міська рада повідомляє, що в результаті тісної співпраці з польським містом Рибнік, Бар ще й налагодив дружні відносини з деякими містами Німеччини Кастроп-Рауксель і Дорстен.

Зокрема, місто Дорстен подарувало нашій громаді сміттєвоз, який прибув спершу в Рибнік та офіційно передали його предмтсвникам Барської влади, а потім цей сміттєвоз транспортують в Україну.

“Волонтери пожежної бригади Дорстен дотавили вантажівку до Рибніка, для офіційної передачі та подальшого транспортування в Україну. Мери Тобіас Стокгофф (Дорстен) і Райко Краванжа (Кастроп-Рауксель), а також менеджери Андреас Юнг і Антоніус фон Гебе (комунальне підприємство EBD Дорстен) і менеджер депо EUV (компанія з утилізації) Альоша Вескамп (Кастроп-Рауксель) передавали допомогу з кольорами Державного Прапора України.

Придбання сміттєвоза та передача профінансували за рахунок пожертвувань громадян Дорстена на знак солідарності з Україною. З цього фонду також буде закуплено медичне приладдя для нашої громади, яке незабаром буде доставлено в Україну знову через «Міст Солідарності» до Рибника.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня