, 24 Жовтня
booked.net

Будівництво Вінницького кардіоцентру виконано на 35%, – Моргунов

Карантинні обмеження дещо сповільнили будівельні роботи Вінницького регіонального кардіоцентру. Вінницький міський голова Сергій Моргунов наполягає, аби підрядники надолужили втрачений час. Про це він написав у фейсбук.

«На будівництві Вінницького регіонального кардіоцентру виконали більше 35% робіт. Важливо, щоб підрядник мобілізував додаткові ресурси, аби надолужити втрачені темпи через карантин. За своїми масштабами – це найбільше у нашому місті будівництво у сфері охорони здоров’я», – наголосив Моргунов.

Кардіоцентр матиме 16 тис. кв м приміщень, 4 операційні, 138 стаціонарних ліжок (6 реанімаційних). Основний корпус має 7 поверхів, адміністративна будівля – двоповерхова. Вже влаштована покрівля адмінчастини, завершують дах  лікувально-діагностичного корпусу. Майже повністю виконані роботи з перевлаштування зовнішніх інженерних мереж теплопостачання, газопостачання, водопостачання та зливової каналізації. На об’єкті працюють близько 120 будівельників.

«Вінницький кардіоцентр – один з найбільших медичних проектів «з нуля» у Європі, які фінансує Світовий банк. Але найголовніша його цінність у тому, що тут рятуватимуть життя людей – у сучасних умовах та з новітнім обладнанням. Здоров’я вінничан – найбільший пріоритет», – підкреслив Моргунов.

Будівництво Вінницького кардіоцентру виконано на 35%, - Моргунов

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня