Кримінал
Ввечері 20 серпня у Вінниці на лінію 102 звернулася медсестра однієї з лікарень. Жінка заявила, що невідомий проник до хірургічного відділення закладу та вкрав гроші. Про це інформує пресслужба поліції.
Контррозвідники Управління Служби безпеки України у Вінницькій області викрили та припинили функціонування каналу протиправного одержання соціальних виплат з держбюджету, у тому числі учасниками незаконних збройних формувань на Сході країни. Про це інформує пресслужба УСБУ області.
Вінницький міський суд 20 серпня обрав запобіжний захід двом чоловікам, які 17 серпня вчинили хуліганські дії в одному з розважальних закладів Вінниці. Про це інформує ГУ НП області.
Слідчі-детективи слідчого управління ГУНП у Вінницькій області оголосили про підозру двом співробітникам Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій і Хмельницькій областях та перевізнику у вчиненні злочинів під час здійснення вантажних перевезень. Про це інформує пресслужба ГУ НП у Вінницькій області.
Вінницькими правоохоронцями викрито діяльність організованої злочинної групи, яка дурила громадян під приводом надання послуг з пошуку вакансій та подальшого легального працевлаштування за кордоном.
Вінницька поліція спільно з СБУ задокументувала багатомільйонну корупційну схему під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей для Укрзалізниці. Про це інформує пресслужба ГУ НП у Вінницькій області.
Правоохоронці Бершадського району 19 серпня затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві місцевої жительки. Жінка зникла майже два тижні тому, повідомляє ГУ НП у Вінницькій області.
Увечері 17 серпня у Вінниці на вулиці Богдана Ступки патрульні зупинили автомобіль «Opel Astra» з іноземною реєстрацією. Про це інформує поліція області.
Уночі 17 серпня в одному з ресторанів Вінниці двоє чоловіків учинили бійку. Вони потрощили меблі, погрожували присутнім зброєю та здійснили опір поліцейським, які приїхали на виклик. Про це повідомили в пресслужбі поліції.
Удень 16 серпня в Вінниці на вулиці Стеценка бійці батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» затримали двох хлопців. Вони робили закладки з наркотиками, повідомляє ГУ НП області.










