Головні новини
У Северинівській сільській раді відбулася 9 сесія, в ході котрої було розглянуто понад 30 питань.
Кабінет міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.
Сьогодні, 20 квітня, під час сесії Вендичанської селищної ради депутати одноголосно ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року.
25 питань порядку денного розглянули 16 квітня депутати Чернівецької селищної ради на черговій сесії. І першим – ухвалили Стратегію розвитку Чернівецької територіальної громади до 2030 року. Рішення підтримали 22 депутати. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, депутат обласної Ради Віталій Бень і начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко.
Сьогодні, 17 квітня, депутати Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана» на чолі із головою облради Вячеславом Соколовим, а також Калинівський міський голова Василь Поліщук та Іванівський сільський голова Михайло Кулик, які також є представниками цієї політичної сили, висадили близько восьми тисяч саджанців сосни на ділянці площею 1,2 га, яка знаходиться в межах Іванівської територіальної громади Хмільницького району Вінниччини.
Сьогодні, 16 квітня, відбулася сесія Гайсинської міської ради, котра розглянула низку важливих питань.
Події останніх днів, коли Росія неприховано концентрує військову силу на кордонах з Україною, викликає глибоке занепокоєння щодо загрози масштабного вторгнення. За таких умов величезного значення набуває позиція світової спільноти щодо підтримки незалежності і територіальної цілісності України. І ця позиція, безумовно, має бути чіткою і зрозумілою.
У четвер, 8 квітня, у Вороновицькій селищній територіальній громаді відбулася позачергова 6 сесія. Під головуванням Олександра Ковінька депутати розглянули низку питань порядку денного. Першим питанням депутати ухвалили Стратегіїю розвитку Вороновицької територіальної громади до 2030 року. Рішення підтримав 21 депутат.
Попри черговий коронавірусний антирекорд в Україні, на Вінниччині добова кількість виявлених нових випадків COVID-19 дещо скоротилась. Так, за п'ятницю, 2 квітня, в області підтвердили 612 нових випадків інфікування коронавірусом. Померло 19 хворих. Про це свідчать дані РНБО.
Сьогодні, 2 квітня, відбулося засідання 6 сесії Крижопільської селищної ради. Участь у її роботі взяв депутат обласної Ради від "Української Стратегії Гройсмана" Юрій Василишен. Депутати розглянули одне з головних питань порядку денного – Стратегію розвитку громади до 2030 року «Наша громада – це економно, зручно, комфортно, якісно та по-сучасному». Основний документ громади на 10 років селищна рада ухвалила одноголосно.










