Головні новини
Минулої доби в Україні сталося 133 пожежі, з яких 88 - у житловому секторі. Загинуло 13 людей.
Станом на 11:00 29 листопада виробники електроенергії забезпечують 70% споживання електроенергії в Україні. Дефіцит потужності наразі складає 30%.
У місті розгортають додаткові пункти обігріву
Агресор продовжує завдавати терористичні удари по критичній інфраструктурі України, залишаючи звичайних громадян без світла, тепла, води та зв’язку. У таких умовах вінничанам наголошують на необхідності придбати FM-приймач на батарейках для отримання інформації на випадок екстрених ситуацій. Всю необхідну інформацію можна буде почути на радіо «Місто над Бугом». Трансляція ефіру здійснюється на частоті 101,8 МГц. На випадок екстрених ситуацій у Вінниці передбачено резервний варіант термінового інформування населення. У таких випадках першочергово потрібно увімкнути радіо «Місто над Бугом» на частоті 101,8 МГц. Радіосигнал можна отримати через приймачі на батарейках, телефони, які мають відповідні характеристики та радіо в автомобілі. Окрім того трансляція доступна через приймачі, які приєднані до дротової радіомережі. Такий доступ мають люди, які й досі залишаються абонентами проводового мовлення і своєчасно сплачують за це кошти.
Сьогодні, 25 листопада, на черговій сесії депутати обласної ради ухвалили звернення Вінницької обласної Ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо заборони діяльності Української православної церкви в єдності з московським патріархатом, релігійних організацій з центром в країні-агресорі на території України. Депутати пропонують центральній владі ухвалити закон – «для уникнення реальних та потенційних ризиків загрози національній безпеці України».
Підрозділи поліції у Вінницькій області відтепер працюють як додаткові “Пункти незламності”, а поліцейські автопатрулі дублюватимуть сигнал “Повітряна тривога” та “Відбій тривоги”.
Ворог знищує інфраструктуру і нам потрібно бути готовими до різних викликів, особливо у холодну пору року. Тому вже кілька місяців у Вінниці працюють над створенням мережі пунктів обігріву. Сьогодні росіяни знову атакували енергосистему України. Їхній план – залишити людей без світла і тепла.
Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб започаткував акцію “Тепло від дому до окопу!” мета якої - зігріти наших захисників і захисниць цієї зими.
Музичні інструменти, а також українські книжки та журнали - таку незвичайну “гуманітарку”, окрім цілком “стандартних” товарів першої необхідності, доставили вінницькі волонтери у Балаклію під час нещодавньої поїздки.
Благодійний фонд “Енергія Віжродження” спільно із Вінницьким національним технічним університетом запустили проєкт з виготовлення буржуйок для обігріву наших захисників і захисниць, повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі.










