, 30 Листопада
booked.net
3 Листопада, 2021, 9:56

Депутат Вінницької облради від “Української Стратегії Гройсмана” піддав жорсткій критиці енергетичну політику центральної влади

Директор КП «Вінницяоблтеплокомуненерго» та депутат Вінницької облради від “Української Стратегії Гройсмана” Андрій Ковальов 2 листопада у Facebook опублікував пост з власними думками «про початок опалювального періоду». Фактично в них після місяця на посаді керівника він доволі жорстко розкритикував ініціативи держави.

«Меморандум – це повна маячня, майже усі керівники теплогенеруючих компаній України наголошують на тому, що він не виконується. Ніде і ніким. Крім того, задекларованих об’ємів газу для населення по ціні 7,42 гривень не вистачає для повноцінного опалювального періоду. Це є факт!», – зазначив директор комунального підприємства, який також є головою постійної комісії облради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури.

«Теоретикам з «Нафтогазу», як висловився Андрій Ковальов, він передав «величезне вітання» і побажав «спуститися нарешті з «небес» до рівня працюючих котелень».

«Побачите дуже багато цікавого, зробите для себе не одне відкриття. Окремо хочеться запитати, а де дешевий газ власного українського видобутку? Це питання для нашої країни вже стає риторичним», – підкреслив очільник КП.

Щодо енергозбереження він висловився не менш категорично.

«Попрацювавши місяць на посаді керівника «Вінницяоблтеплоенерго», дійшов до висновку – в країні жодна з державних програм, що покликані зробити нас енергетично незалежними, не працює, або не фінансується. Де «оспівуваний» роками фонд Держенергоефективності та його програми? Де конкретні результати?», – запитав Андрій Ковальов.

Також він розповів про гроші.

«Заборгованість обласного бюджету перед підприємством складає вже більше 8 млн гривень ( на аналогічний період минулого року заборгованість була на рівні 100 тис грн). Немає в бюджетах усіх рівнів коштів на президентські ініціативи в рамках підписаного Меморандуму… Ну немає і все тут. Чи ставить це під загрозу планове проходження опалювального періоду, враховуючи, і те, що наше підприємство поставляє тепло в більшість лікарень які зараз лікують ковідних хворих. Однозначно – так! Чи хвилює це тих, хто повинен вирішувати це питання? Не можу сказати, але ми періодично кожного тижня звертаємося до керівників установ, департаментів та особисто до голови ОДА, відповідь наступна – коштів немає», – зазначив керівник підприємства.

Депутат Вінницької облради від "Української Стратегії Гройсмана" піддав жорсткій критиці енергетичну політику центральної влади

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада