, 4 Лютого
booked.net

Дев’ятирічний та п’ятирічний шахісти з Вінниці назбирали 7,5 тисяч гривень на потреби війська

Юні вінницькі шахісти – п’ятирічний Артем Кучер та дев’ятирічний Родіон Зінківський власним розумом заробили 7,5 тисяч гривень та передали їх на потреби ЗСУ. Про це повідомляють у Спілці Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій.

Артем у свої 5 років вже має перший дорослий розряд з шахів, Родіон – призер чемпіонату області. Впродовж місяця хлопці  пропонували перехожим у Вінниці зіграти з ними партію за внесок для ЗСУ.

Зігравши серію практично без поразок, хлопці заробили 7 510 гривень. Гроші передали на потреби війська Спілці  Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій. 

“Неймовірно надихає саме усвідомлення – діти, 5 і 9 років, своїм розумом, талантом та з недитячою витримкою на кількагодинні виходи у спекотні дні роблять свій внесок у спільну перемогу!” – зауважують у Спілці.

Благодійні ігри організував та підготував керівник шахового клубу “Романтик”, тренер юних талантів Михайло Шафір.  

“Шахові романтики” - вундеркінди з Вінниці зібрали 7,5 тисяч гривень на ЗСУ “Шахові романтики” - вундеркінди з Вінниці зібрали 7,5 тисяч гривень на ЗСУ “Шахові романтики” - вундеркінди з Вінниці зібрали 7,5 тисяч гривень на ЗСУ “Шахові романтики” - вундеркінди з Вінниці зібрали 7,5 тисяч гривень на ЗСУ “Шахові романтики” - вундеркінди з Вінниці зібрали 7,5 тисяч гривень на ЗСУ

 

 

 

 

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого