, 11 Червня
booked.net

Фахівці “Вінницяоблтеплоенерго” оперативно вдосконалюють критичну інфраструктуру

6 грудня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його перший заступник Володимир Кістіон ознайомилися з роботою модернізованих котелень на об’єктах критичної інфраструктури. Теплом ці об’єкти забезпечує комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго».

– Сьогодні ми на тих об’єктах, які наше комунальне підприємство комплексно модернізувало, – зазначив керівник КП «Вінницяоблтеплоенерго» Андрій Ковальов. – Ми використали на них найсучасніші технології, в тому числі – теплові насоси. Крім того, на одному з об’єктів встановили котел на альтернативному виді палива потужністю 1,2 МВт. Це значно зменшить споживання газу та дасть економічний ефект. Загалом по цих трьох об’єктах, при вкладених нами 5 млн грн, фактично економимо 9 млн грн під час одного опалювального періоду.

Під час модернізації котлів кожен з об’єктів зробили автономним.

– Була велика потужна повітряна мережа протяжністю майже 1 км. Кожного року ми зазнавали збитків по підприємству близько 1 млн грн. Тепер, завдяки тому, що всі об`єкти стали автономними, ми відрізалися від цієї повітряної мережі, – додав Андрій Ковальов.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що теплозабезпечення та енергоефективність є надзвичайно важливими питаннями для України.

– Для нас важливо мати альтернативні джерела теплозабезпечення. Особливо зараз, коли бачимо перебої з постачанням електроносіїв і ураження вузлів розподілу електроенергії, – сказав Вячеслав Соколовий. – Ті проєкти, які на об’єктах реалізували, дають змогу зекономити кошти обласного бюджету та використати їх для подальшої модернізації.

Голова обласної Ради зазначив – це пріоритет як Вінницької обласної Ради, так і обласної військової адміністрації.

– У цей непростий час медичні й навчальні заклади мають функціонувати та забезпечуватися теплом, створювати комфортні умови не тільки для жителів Вінниччини, але й для внутрішньо переміщених осіб, – сказав Вячеслав Соколовий. – І ми бачимо гарні результати. Є різний підхід: десь додали твердопаливні котли, десь запровадили технологію відбору тепла з повітря через теплові насоси. Це все те, що нам з вами дає можливість бути енергетично незалежними.

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон наголосив, що завдяки злагодженій роботі колективів теплопостачальних підприємств критичної інфраструктури, керівництва цих підприємств та органів влади – Вінниччина досить якісно підготувалася до  проходження опалювального сезону.

–  Одразу після завершення попереднього опалювального сезону ми розпочали підготовку до наступного – 2022-2023 років, – сказав Володимир Кістіон. – Запевню, що навіть в такий непростий час, в період військових дій і постійних ракетних обстрілів, – вінничани будуть з теплом. І соціальні заклади, і житлові будинки будуть опалюватися. Думаю, ми впораємося з тими викликами, які є на сьогодні.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня