, 3 Жовтня
booked.net

Фонтани, трамваї, Південний Буг: нейромережа зобразила вінницю на власний розсуд

Малюнки Вінниці спроєктувала нейромережа Midjourney за запитом редакції видання Vinbazar.com. Автори задуму зазначають: схематичні зображення, створенні штучним інтелектом, не точні, але на них вгадуються обриси міських пейзажів, пам’ятників та будівель.

Нейромережа Midjourney здатна створювати малюнки з описів, які задають користувачі. Аналізуючи дані у відкритому доступі, технологія видає чотири варіанти зображень, які вважає найбільш вдалими. Штучний інтелект зобразив і Вінницю.
Проєкт виник у лютому 2022 року та належить 33-річному американському вченому Девіду Хольцу. Чоловік випускник факультету прикладної математики Університету Північної Кароліни. У студентські роки вивчав алгоритми нейровізуалізації, попрацював у R&D центрі NASA. Його нейромережа Midjourney генерує зображення за текстовим запитом та, на відміну від подібних розробок від Google, відкрита для використання. Сам творець описують проєкт як незалежну дослідницьку лабораторію, яка вивчає нові способи мислення, а також – розширює творчі здібності людства.

Користувачі та професійні художники почали експериментувати з Midjourney, що породило хвилю хайпу по всьому світу.

Запити, за якими нейромережа створювала малюнки:

Вінниця

Трамвай у Вінниці

Швейцарський трамвай у місті Вінниці

Вінницький фонтан

Річка Південний Буг у Вінниці

місто Вінниця, фонтан Рошен та вежа архітектора Артинова

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня