, 27 Січня
booked.net
10 Грудня, 2020, 17:48

Головами райрад на Вінниччині стали представники «Української Стратегії Гройсмана»

Після укрупнення районів та змін в законодавство, кількість районних рад у Вінницькій області скоротилася із 27 до 6. І хоча функції нових райрад доволі сумнівні, позаяк основні повноваження та бюджетні можливості перейшли на базовий рівень територіальних громад, на місцевих виборах до райрад обирали депутатів, а ті, вже на перших сесіях, обрали керівництво цих рад.

І всі новообрані керівники – жодного разу не працювали на подібних посадах. Проте, їх не можна назвати недосвідченими. Всі вони мають досвід керівництва. Хто – департаментом, хто – сільрадою, а хто й – райдержадміністрацією.

І усі обрані голови (крім Могилів-Подільської райради, де голову обиратимуть 9 грудня), представники «Української стратегії Гройсмана».

Тож, кого обрали головами районних рад на Вінниччині – проаналізувало видання Політична арена Вінниччини

Вінницький район

Отже, на першому засіданні, ще 24 листопада головою Вінницької районної ради VIII скликання обрано Ігоря Шутака – представника політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Його кандидатуру підтримали 59 народних обранців з 61 присутніх. Він був єдиним кандидатом на крісло голови райради.

Ігор Шутак в1995 році закінчив факультет «Міжнародних економічних відносин» Львівської комерційної академії, закінчив Академію державного управління при Президентові України. З 1998 року перебував на державній службі, спочатку – в секретаріаті Вінницької обласної державної адміністрації, потім – в управлінні з питань внутрішньої політики обласної державної адміністрації. В 2000 році перейшов на роботу до Вінницької міської ради на посаду радника міського голови. З березня 2005 року до березня 2011 року – начальник управління комунального майна міської ради. З 01.04.2011року – Директор департаменту комунальних ресурсів Вінницької міської ради. З 15.12.2016 року – Директор департаменту комунального майна Вінницької міської ради.

Гайсинський район

3 грудня 2020 року розпочала свою роботу перша сесія новообраної Гайсинської районної ради восьмого скликання. На ній й обрали й голову ради. Ним став теж представник політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Віталій Савчук.

Віталій Савчук народився 28.08.1982 року. Проживає в с. Рогізка Чечельницького району. З 2016 року займав посаду першого заступника голови Чечельницької районної державної адміністрації.

Могилів-Подільський район

У Могилів-Подільському районі голову райради ще не обрали. На 1 сесії депутати запропонували 3 кандидатури на посаду голови:

Жереб Вілен – ПП «Українська Стратегія Гройсмана»
Марченко Сергій – «Опозиційна платформа – за життя»
Сірант Володимир – ВО «Батьківщина».

За результатами таємного голосування депутати не дійшли спільної думки та голову районної ради 8 скликання не було обрано. Депутати ухвалили рішення зробити перерву і перенесли сесію на 15 грудня. 

Тульчинський район

Головою Тульчинської районної ради депутати обрали Василя Неборецького. Він представляє «Українську стратегію Гройсмана». Народився народився 1 січня 1970 р. Був Богданівським сільським голова. Проживає у с. Богданівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

Жмеринський район

У Жмеринській райраді теж голову обирали з другої спроби. 1 грудня, на першій сесії це зробити не вдалося. На посаду претендували двоє: Володимир Бігас ( «Європейська солідарність») та Анатолій Бешлей («Українська стратегія Гройсмана»). Жоден з них не набрав тоді необхідної кількості голосів. А у п’ятницю, 4 грудня на другому засіданні сесії головою обрали Анатолія Бешлея.

Новий голова – народився у 1960 р., освіта вища, безпартійний, він пенсіонер МВС. Проживає у м. Шаргород. У 2015 році балотувався до Вінницької облради від “Аграрної партії”. Тоді ще він був членом Аграрної партії України, працював у ТОВ «Агро-Кряж – 1» виконавчим директором.

Хмільницький район

Хмільницьку районну раду очолив Юрій Слабчук. В ході таємного голосування, його кандидатуру підтримали 42 депутати.

Він народився у 1976 році, отримав вищу освіту, член політичної партії «Українську стратегію Гройсмана», фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Калинівка. До цього – був головою Козятинської РДА, а також був депутатом Калинівської районної ради від “Блоку Петра Порошенка”, першим заступником голови Калинівської райдержадміністрації.

 

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня