, 29 Травня
booked.net
27 Травня, 2021, 16:40

Краєзнавчий музей запрошує вінничан на виставку унікальних годинників

29 травня о 14:00 маєте унікальну можливість потрапити на тематичну екскурсію інтерактивною виставкою «Час та буденні речі: з історії годинників», де на відвідувачів очікує захоплююча подорож крізь історію винаходів та ідей від архаїчних пристроїв для вимірювання часу до сучасних годинників.

Про це повідомили на сторінці Вінницького обласного краєзнавчого музею у Фейсбуці.

На виставці ви дізнаєтесь про:
– сонячні годинники
– водяні годинники, або клепсидру (з давньогрецької – «та, що краде воду») та на власні очі побачите, як «спливає час»
– вогняні годинники
– механічні годинники
– кварцеві годинники
– над точні атомні годинники, що помиляються лише на 1 с за час існування Всесвіту
– почуєте мелодійний дзвін годинника славетного швейцарського виробника «Gustav Becker» та навіть «голос» Вінницької Вежі.

В експозиції представлено: портативний сонячний годинник 19 ст.; інтерактивні моделі горизонтального і настінного сонячних годинників, на яких ви самі зможете виставити час за допомогою рухомого ліхтаря; моделі клепсидри та вогняного годинника.

«До найцікавіших експонатів належать годинники, люб’язно надані для виставки Олександром Абрамчуком – власником Кав’ярні-музею «Панъ Заваркінъ та синъ». З-поміж них вишуканий настінний годинник 1910 р. всесвітньо відомого німецького виробника «Junghans».

Унікальний експонат надали для виставки колеги з Центру історії Вінниці – звуковий елемент годинника «Tesla», яким була оснащена Вінницька Вежа у 1980-х роках. Пристрій не лише має чудернацький виглядає, але і дозволяє почути «голос» Вінницької Вежі у стінах музею.

Більше про виставку
https://vinnytsia-museum.in.ua/exhib…/2021/watches-history
РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА за тел.: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00)
або https://docs.google.com/…/1naeHHFWrHyrP5IEl0rUFOtl…/edit

Вартість: для дітей та студентів – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування)», – йдеться у анонсі.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня