27 Червня
booked.net

Масове отруєння у ресторані під Вінницею: шпиталізовано 17 постраждалих

В одному із сіл Вінницької області із діагнозом “гострий ентероколіт” до лікарні потрапили 17 людей після відвідування ресторану

Про це повідомили у ДСНС.

З 3 по 5 липня до лікарень Вінниці з попереднім діагнозом “гострий ентероколіт” доправлено 17 осіб, які 3 липня вживали їжу в ресторані у селі Майдан Чапельський Вінницького району”, – йдеться у повідомленні.

Наразі фахівцями служби проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

За даними місцевих ЗМІ, в закладі святкували випускний школярі.

Останні новини

Новини

26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня