6 Липня, 2021, 10:45
Масове отруєння у ресторані під Вінницею: шпиталізовано 17 постраждалих

В одному із сіл Вінницької області із діагнозом “гострий ентероколіт” до лікарні потрапили 17 людей після відвідування ресторану
Про це повідомили у ДСНС.
З 3 по 5 липня до лікарень Вінниці з попереднім діагнозом “гострий ентероколіт” доправлено 17 осіб, які 3 липня вживали їжу в ресторані у селі Майдан Чапельський Вінницького району”, – йдеться у повідомленні.
Наразі фахівцями служби проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.
За даними місцевих ЗМІ, в закладі святкували випускний школярі.








