харчове_отруєння
На Вінниччині повідомили про підозру у порушенні санітарних правил і норм власнику закладу, в якому отруїлись шаурмою 29 людей, у т.ч. десять дітей.
На Вінниччині зареєстрували спалах харчової токсикоінфекції — у лікарні опинились 25 осіб, у т.ч. сім дітей. Причина — отруєння шаурмою сумнівної якості.
Отруєння грибами: померли дві жінки з Жмеринської громади - 40 і 33 років. Це вже 24 випадок отруєння від початку грибного сезону на Вінниччині.
З настанням грибного сезону у Вінницькій області почастішали випадки отруєння грибами. На стаціонарному лікуванні перебувають 11 осіб.
Потерпілими від отруєння грибами стали 21 та 52 річні жителі Хмільника, - повідомляють у Хмільницькій РДА.
Щороку у Вінницькій області реєструються випадки отруєнь людей грибами. На лікарняні ліжка потрапляють як дорослі, так і діти. За інформацією Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, протягом 6 місяців поточного року було зареєстровано 5 випадків отруєнь грибами із 7 потерпілими, серед них – одна дитина.
На Вінниччині зареєстрували найбільшу цьогоріч кількість постраждалих внаслідок отруєння дикорослим грибами — 6 дорослих людей. Загалом, за 7 місяців в Україні зареєстрували 12 осередків отруєння дикорослими грибами, унаслідок яких постраждало 19 людей, з них 1 дитина. Летальних випадків не було.
На Вінниччині четверо людей отруїлись грибами. Серед постраждалих дитина. Випадки зафіксували в обласному центрі та районі.
У Бершадській громаді на поминальному обіді отруїлись семеро людей. Наразі усі вони знаходяться у лікарні.
В одному із сіл Вінницької області із діагнозом "гострий ентероколіт" до лікарні потрапили 17 людей після відвідування ресторану










