28 Березня
booked.net

На Чемпіонаті України з сумо вінницькі борці здобули низку медалей

Вихованці МДЮСШ № 5 взяли участь на чемпіонаті України з сумо серед дорослих та молоді до 21 і 23 років (III-IV ранги). Захід відбувався 17-19 березня у місті Ужгород.

Повідомляється, що у змаганнях приймало участь майже 200 спортсменів з усієї країни – 16 зних представляли Вінницьку МДЮСШ №5.

Серед дорослих чемпіонський титул виборов Важа Даіаурі. Бронзові нагороди одержали митро Зілецький та Вікторія Сабардак .

Серед молоді до 21 років «золото» завоював Андрій Поліш, також він здобув першість у категорії до 23 років та посів другу сходинку у категорії – дорослі.

Ірина Гребенчук на чемпіонаті виграла золоту нагороду в категорії молодь до 21 року. Срібними призерами у категорії молодь до 21 року стали: Вікторія Ружанська, Вадим Богатчук, Дмитро Зілецький. Анна Михайлевич та Ілля Білий виграли «бронзу».

Друге командне місце серед молоді до 21 року (чоловіки): Ілля Білий, Андрій Поліш, Дмитро Зілецький та Дамір Купреішвілі. Друге командне місце серед молоді до 23 років (чоловіки): Вадим Богатчук, Андрій Поліш та Дмитро Зілецький. А серед жінок друге місце посіли: Вікторія Ружанська, Софія Коваль, Ліна Слободяник, Ірина Гребенчук у категорії «Абсолют».

«Змагання були дуже виснажливими для наших спортсменів, оскільки вони змагалися серед трьох вікових категорій. Крім того, наша команда не була у повному складі так, як багато спортсменів захворіло та не змогли взяти участь у змаганнях», – каже заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший).

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський, додав, що:

«У кожного свій фронт наш – спортивний, саме тому сьогодні для нас в пріоритеті – залучення молоді до занять спортом, і виїзди на змагання що дає змогу набути досвіду».