На поминальному обіді у Бершадській громаді отруїлися семеро осіб

У Бершадській громаді на поминальному обіді отруїлись семеро людей. Наразі усі вони знаходяться у лікарні.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.
“16 серпня на поминальному обіді в одному із сіл Бершадської громади отруїлися люди. Семеро постраждалих доставили до лікарні з харчовим отруєнням”, — йдеться у повідомленні.
Слідством розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України – “Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням”. Санкція статті передбачає штраф розміром від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешт строком на шість місяців, обмеження волі до трьох років або позбавлення волі на аналогічний термін.








