, 18 Жовтня
booked.net

На Вінниччині буде відкрито вісім нових Центрів надання адміністративних послуг

Як відомо, Вінниця – перше місто в Україні, де було створено Центр надання адміністративних послуг.
«Прозорий офіс», ідея створення якого належить Володимиру Гройсману, отримав низку відзнак та нагород, став кращим міським дозвільним центром України та був визнаний Радою Європи кращим у сфері ефективного управління і надання громадських послуг. Уряд Гройсмана масово відкривав ЦНАПи по всій країні та «оцифровував» послуги, в тому числі й соціальні.
Очевидно, що зручний та сучасний формат отримання послуг – необхідний в кожному населеному пункті. У Вінницькій обласній раді опрацювали новий формат роботи, аби “Прозорі офіси” існували у кожній громаді.
“В рамках конкурсу «Комфортні громади» визначено окремий напрям – «Доступні послуги». П’ять громад, які подавались за цим напрямом цьогоріч реалізують проєкти на понад 5,2 млн.грн. Радий, що це розуміють й на державному рівні – до бюджетів восьми громад Вінниччини невдовзі надійдуть 8,5 млн.грн на розвиток мережі ЦНАПів.
Так, 4 громади отримають кошти на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капремонти будівель та приміщень для розміщення ЦНАПів. Це:
Шаргородська
Теплицька
Томашпільська
Чернівецька
Ще 4-м громадам перерахують кошти на облаштування будівель та приміщень ЦНАПів, а також – забезпечення обладнанням (включаючи територіальні підрозділи і віддалені робочі місця). Це:
Козятинська
Могилів-Подільська
Немирівська
Хмільницька”, – написав у своєму Facebook голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня