, 18 Жовтня
booked.net
22 Вересня, 2021, 16:56

На Вінниччині розпочалися масштабні навчання резервістів територіальної оборони

Дев’ята ранку, а на вулиці біля Вінницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки вже десятки людей із наплічниками з різних районів міста та області. Це – резервісти підрозділів тероборони Вінницької області.

Хлопці тримаються оптимістами, жваво спілкуються. Адже значна половина резервістів давно знайомі між собою, і –  не лише завдяки подібним заняттям. Є тут і фронтові побратими, і рідні брати… Усі різного віку, спеціальностей, та одноголосно запевняють: якщо доведеться воювати — «ми готові».

Командир бригади підполковник Юрій Парадюк пояснив, що тренування з резервістами відбуваються регулярно, та масштабні навчання відбудуться цього року вперше. Резервісти відпрацьовуватимуть елементи патрулювання, захист важливих державних об’єктів, перевірку та затримання підозрілих громадян, також відбудуться заняття з тактико-спеціальної, медичної, вогневої підготовок. Особлива увага – злагодженню підрозділів.

– Для навчання резервістів залучаються як військовослужбовці бригади тероборони з потужним бойовим досвідом, так і найкращі інструктори бойових підрозділів, що дислокуються на Вінниччині, — розповів підполковник Юрій  Парадюк. – Навчання проходитимуть на базі визначених локацій Вінницької, Тульчинської та Жмеринської ОТГ.

Комбриг додав, що «наш резерв — надійний». Тому ніяких проблем із порозумінням не виникає.

 – З досвідченими вояками, та ще й справжніми патріотами, працювати легко та цікаво, – резюмує офіцер. – Значна частина воїнів нашої бригади ‒ дорослі люди, у багатьох із яких є професія, а подекуди і власний бізнес. Це не хлопчики. Їм не потрібно пояснювати очевидні речі. Ба більше, вони самі можуть дати корисні поради, до яких я завжди дослухаюсь. Взагалі ціную людей, які не просто бездумно виконують накази, а не бояться давати поради, ділитись досвідом.

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня