, 27 Січня
booked.net

На Вінниччину прямує 40 тонн гумдопомоги з Іспанії

З іспанського міста Аліканте на Вінниччину прямує 40 тонн гуманітарної допомоги. Співпрацю з волонтерами з Пірінеїв налагодили волонтери благодійного фонду “Енергія Відродження”, повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі

“Вантаж передали друзі з  Асоціації цивільного захисту та надзвичайних ситуацій «АЛІКАНТІ» Ascproteccivil.Alacantí та Асоціації українців провінції Аліканте «СЛАВУТИЧ». На Вінниччину допомога прибуде у перші дні вересня.” – зазначають у фонді. 

Отримати допомогу можна буде в чотирьох Центрах гуманітарної допомоги на території Вінницької області:

У Хмільнику за адресою вул. Столярчука,19.

 У Мурованіих Курилівцях по вулиці Соборній, 160 А.

В Іллінцях у будівлі по вулиці Пестеля, 1

У Гайсині на базі гуманітарного штабу громади (колишня дитяча лікарня).

Частину вантажу волонтери доставлять нашим захисникам у найгарячіші ділянки фронту.

“Дякуємо за організацію допомоги співзасновнику фонду “Енергія Відродження” Олександру Млинцю, а також  благодійникам  Антоніні Рогальській та Хосе Мануелю Прієто!” – зазначають у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого залучений БФ “Енергія Відродження” був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня