, 12 Червня
booked.net
9 Червня, 2021, 13:42

Незабутній “Сімейний вікенд” організував для юних тепличчан депутат від “Української Стратегії Гройсмана” Віктор Пигуля

Літніх канікул діти чекають з особливим нетерпінням, сподіваючись на гарний і цікавий відпочинок. Що викликає радість у дитини? Звичайно, любов та піклування батьків, підтримка та розуміння наставників, дружба однолітків, але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Таким є депутат Вінницької обласної ради від “Української Стратегії Гройсмана” Віктор Миколайович Пигуля. Завдяки його сприянню свято, приурочене завершенню навчального року у Теплицькому будинку дитячої творчості, відбулося на мальовничому березі ставу у с. Удич.
“Сімейний вікенд” був дуже насичений і цікавий: діти та батьки спробували себе у ролі справжніх туристів – розкладали намет, розпалювали багаття, долали умовні перешкоди Незабутні враження учасники отримали від катання на катамарані, а драйву додав танцювальний батл між дітками і батьками. Яскравості святу додали розфарбовані у стилі боді-арт личка наймолодших учасників відпочинку. А засмачили нашу поїздку власноруч запеченою у багатті картоплею, свіжими овочами, фруктами і соком.
“Шановний Вікторе Миколайовичу! Педагоги, вихованці і батьки КЗ “Теплицький будинок дитячої творчості” щиро вдячні за сприяння у організації, розуміння та матеріальну підтримку, за подароване дітям свято! Хай сторицею віддячиться Вам за частку душі подаровану дітям!” – написала у своєму Фейсбук співробітниця Теплицького будинку дитячої творчості Жанна Чорноморець.
Незабутній "Сімейний вікенд" організував для юних тепличчан депутат від "Української Стратегії Гройсмана" Віктор Пигуля
Незабутній "Сімейний вікенд" організував для юних тепличчан депутат від "Української Стратегії Гройсмана" Віктор Пигуля

Останні новини

Новини

11 Червня
10 Червня
9 Червня