Обмеження електроенергії поки стосуються промислових споживачів – повідомляє “Вінницяобленерго”

20 жовтня в Україні вводять обмеження постачання електроенергії. На Вінниччині норма поки що стосується промислових споживачів.
Про це повідомили у Вінницяобленерго.
“У зв’язку з виникненням дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі України через пошкодження її об’єктів внаслідок російської агресії, та згідно рішення Міністерства енергетики України у Вінниці та області вводяться графіки обмеження споживання електричної енергії. Обмеження поки стосуються промислових споживачів, які мають зменшити потужність використання електроенергії згідно розробленого графіка. Вони діятимуть з 07:00 години 20 жовтня до 22:00 години 21 жовтня поточного року. Такі заходи спрямовано на збереження енергосистеми України, на її збалансування та якнайшвидше відновлення зруйнованих терористами мереж”, – йдеться у повідомленні.








