, 6 Грудня
booked.net

Офіцера Вінницької бригади територіальної оборони нагороджено орденом “За мужність”

В неділю, у День територіальної оборони, Президент України Володимир Зеленський вручив державну нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня військовослужбовцю окремого підрозділу Сил територіальної оборони Вінниччини Сергію Бенедичуку.

Про це повідомили на сторінці 120-ї бригади територіальної оборони.

Сергій Бенедичук – фаховий офіцер, який брав участь у миротворчих місіях та був учасником АТО (ООС). Відразу після початку повномасштабної війни, майор пішов до Сил територіальної оборони Вінниччини ЗСУ. Через цивільний фах серед побратимів отримав позивний «Фермер», адже у мирний час працював у аграрній сфері.

 

 

«24 лютого я був вдома, у місті Вінниці, зі своєю сім’єю. Коли наші так звані сусіди стали обстрілювати наші міста ракетами, я прийняв рішення, що маю прийти до командування і запропонувати свій досвід, який я маю», – розповідає офіцер.

З квітня тероборонівець знаходився в одній з найгарячіших точок на східному напрямку. Вже в умовах безперервних військових дій, під постійними обстрілами ворожої армії, Сергій зумів налагодити роботу штабу та організувати взаємодію з іншими нашими військовими частинами. Він особистим прикладом проявив мужність та мотивував підлеглих. Стійкість і витримка наших воїнів змусила противника понести значні втрати.

Сергій, як і мільйони українців, вірить, що війна скоро закінчиться перемогою України.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня