, 7 Лютого
booked.net

“Пакунок для малюка” отримали ще 10 громад Вінниччини

Проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу “Пакунок по догляду за малюком” набирає обертів! В рамках гуманітарної ініціативи набори із косметичними засобами для немовлят від французького бренду Mustela відправились у ще 10 громад Вінниччини:
Могилів-Подільську;
Яришівську;
Крижопільську;
Городківську;
Піщанську;
Вапнярську;
Студенянську;
Уланівську;
Хмільницьку;
Війтівецьку.
Окрім того, волонтери передали набори обласній лікарні імені Пирогова.
Нагадаємо, що в середині пакунків для догляду за малюками – пом’якшувальні шампуні, гелі 2 в 1 для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми під підгузки, зволожуючі крем-емульсії, молочко для тіла та інші необхідні засоби для немовлят.
Проєкт приурочений до різдвіяно-новорічних свят. Пакунки отримають молоді матусі Вінниччини, чиї дітки з’являться на світ у період з 6 грудня по 1 січня включно.
Святкова гуманітарна ініціатива започаткована керівником Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із засновниками Штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та Головою Віницької обласної ради Вячеславом Соколовим.
Дякуємо за сприяння компанії Mustela!
"Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини "Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини"Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини "Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини "Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини "Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини "Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини "Пакунок для малюка" отримали ще 10 громад Вінниччини

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого