, 8 Червня
booked.net

Поліція розшукала двох зниклих безвісти вінничанок

10 листопада у Вінницькій області розшукали двох дівчаток віком 13 та 14 років. Одна з неповнолітніх самовільно залишила реабілітаційний центр, інша – не повернулася додому після навчання у школі.

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

Щодо однієї із зниклих повідомлення надійшло від адміністрації Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей про зникнення дівчинки. З’ясувалось, що неповнолітня могла поїхати до Вінниці, адже раніше мешкала в обласному центрі.

Поліцейські встановили адресу, за якої вона проживала та опитали її господарів. З’ясувалось, що неповнолітня сьогодні приїжджала до них, але де вона наразі перебуває їм невідомо. Дізнавшись про зникнення дитини, власник будинку долучився до пошуків.

Правоохоронці опитали мешканців мікрорайону, перевірили торгові заклади та закинуті місця. Близько 20:30 господар будинку повернувся додому. У помешканні він зустрів розшукувану і відразу набрав 102. З неповнолітньою провели бесіду та повернули її до центру.

Ще одне повідомлення про зникнення 13-річної дитини надійшло до Гайсинського районного управління поліції близько 20:30 від батька неповнолітньої. Чоловік повідомив, що його донька не повернулася додому після навчання у школі.

Протягом кількох годин поліцейські розшукали дівчинку в одному з населених пунктів Іллінецької територіальної громади, де вона гостювала у своїх знайомих.

З початку року працівники поліції Вінниччини розшукали 400 дітей, які за різних обставин залишили домівки.

Двох зниклих неповнолітніх дівчат розшукали на Вінниччині

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня