, 30 Листопада
booked.net
25 Жовтня, 2021, 13:58

Поліція Вінниччини вилучила контрабандного спирту на півмільйона гривень

24 жовтня на Вінниччині вилучили майже 10 тисяч літрів етилового спирту. Ділки замаскували і вмонтували металеву цистерну в автомобільний причіп. Вартість вилученого спирту за цінами ринку сягає 500 тисяч гривень.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Співробітниками Департаменту на постійній основі проводяться заходи із викриття злочинних груп та протидії правопорушенням, пов’язаних із незаконним обігом спирту, тютюнових виробів та паливно-мастильних матеріалів.

Так, оперативники з’ясували, що партію спирту, який, імовірно, потрапив на територію країни контрабандним шляхом, везтимуть до Вінницької області для подальшого виготовлення фальсифікованої горілки.

З такої кількості етилового спирту ділки могли б отримати до 50 тис. пляшок горілки, а прибуток у кілька разів перевищував би вартість вилученого спирту. Таким чином, поліцейські не лише перекрили незаконний канал постачання спирту, але й завадили можливому потраплянню на споживчий ринок фальсифікованої алкогольної продукції. Правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до незаконної діяльності, а також канали потрапляння етилового спирту на територію України.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада