, 20 Жовтня
booked.net
3 Березня, 2021, 14:48

Про ситуацію у Вінниці із COVID розповів міський голова Сергій Моргунов

Через ріст захворюваності COVID-19 відсьогодні, із 3 березня, у Вінниці учні початкових класів перейшли на дистанційне навчання. Про це розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» міський голова Сергій Моргунов. За його словами, це зроблено для того, аби розірвати ланцюг захворюваності.

– Дійсно із сьогодні 1-4 класи – на дистанційному навчанні. Ми повинні розірвати цей ланцюг, щоб далі хвороба не поширювалася, – сказав Сергій Моргунов. – Адже якщо брати по динаміці, то минулий тиждень був дуже загрозливий. На сьогодні – 268 осіб у місті з підтвердженим коронавірусом, трішки менше. Якщо ми розірвемо цей ланцюг, то думаю, що ситуація покращиться.

За словами мера, у Вінниці розгорнуто 787 ковідних ліжкомісць, які на 95% забезпечені киснем. Водночас у Вінниці створюються реанімаційні ліжка – саме для тяжких хворих, збільшення кількості яких констатується останнім часом.

– Разом з тим, усі міські лікарні на сьогодні забезпечені 3-місячним запасом лікарських засобів, засобів індивідуального захисту і, відповідно, обслуговування, – сказав Сергій Моргунов. –  Нагадаю, що за рахунок міського бюджету лікарі отримують муніципальну надбавку в розмірі 15 тисяч гривень, медсестри – 10 тисяч гривень, молодший медичний персонал – 8 тисяч гривень на місяць. Це підтримує можливість, щоб «ковідні бригади» були повністю укомплектовані. Адже наявність професійного медичного персоналу – досить важлива в системі охорони здоров’я.

Водночас мер Вінниці звернув увагу і на те, що поряд з COVID-19 збільшується захворюваність на грип і ГРВІ, що відбувається сезонно.

– Цей комплекс викликів створює великі загрози і для України, і для міста Вінниці, – сказав Сергій Моргунов.

Новини

19 Жовтня
18 Жовтня