, 1 Жовтня
booked.net

“Рейс 6.5.9”: Вінничан запрошують на трамвайну екскурсію до Дня міста

Колектив музею Вінницького трамвая запрошує вінничан та гостей міста взяти участь у прогулянковій поїздці “Рейс 6.5.9”. Мініекскурсію організовують з нагоди святкування Дня міста.

До 659 річниці заснування міста Вінниці, музей Вінницького трамвая запрошує взяти участь у прогулянковій поїздці “Рейс 6.5.9” за участі гідеси Катерини Ружило. Під час півторагодинної поїздки вінничани зможуть зануритись у спогади про минуле, відчути на смак сучасне, згадати про культурний спадок міста.

Ще не визначилися, як відзначити День міста? Чи бажаєте провести час по-вінницьки? Тоді “Рейс 6.5.9” на екскурсійному трамваї “City Tour” саме для Вас! Рейс Шість П’ять Дев’ять” стане ключем до розуміння вінницького шарму, – повідомляє транспортний сайт міста Вінниця “Вінницький трамвай”.

У Вінниці організовують прогулянкову поїздку Рейс 6.5.9 до Дня міста

Захід відбудеться в суботу, 10 вересня, о 17:00. Старт біля виїзду з трамвайного депо (зі сторони ліцею №26/перехрестя вул. Шевченка та Хмельницького шосе). Вартість поїздки:

  • 300 грн для дорослих;
  • 250 грн для переселенців (довідка), дітей до 16 років.

Кожен учасник цієї поїздки має бути обов’язково зареєстрований у формі окремо (дітей до шести років реєструвати не потрібно). Зареєструватися можна за посиланням.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня