, 2 Квітня
booked.net

Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони

Чергову партію допомоги для вінницьких підрозділів Збройних Сил України передав 1 лютого Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Цього разу на прохання 120 бригади територіальної оборони зібрали шанцевий інструмент. Разом з ним бійцям відправили також буржуйки.

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон наголосив, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб підтримує наших військових із перших днів повномасштабного вторгнення, і ця системна допомога триватиме аж до нашої перемоги.

– Штаб безпосередньо спілкується з громадами Вінницької області, контактує з нашими військовими та добре орієнтується в потребах Збройних Сил України. Так, у проєкті «Тепло від дому до окопу» громади долучилися до виготовлення буржуйок. За ініціативою «Подаруй військовим смак домашнього тепла» – у громадах готують смаколики, які відправляють бійцям на передову. Працюємо спільно з громадами, соціально відповідальним бізнесом, депутатським корпусом різних рівнів. Наше основне завдання – перемога! – каже Володимир Кістіон.

До збору шанцевого інструменту долучилася, зокрема, вінницька компанія «Еко-Снек». Військовим закупили і передали 800 лопат та 300 сокир. У вантажі також – пічки-буржуйки.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський зазначає, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб працює уже майже рік, і його робота відчутна.

– В рамках діяльності Штабу щотижня організовується кілька відправок машин вінницьким частинам, які несуть бойове чергування як на сході, так і на півночі та півдні країни. Також відправляємо гумвантажі громадам, які цього потребують: цього тижня – у Херсон, минулого – у Балаклію. У роботу Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу інтегрована вся Вінницька область. І не тільки Вінницька область, а й вся Україна. У нас є представники в кожному обласному центрі та в кожній громаді Вінниччини, – каже Павло Яблонський.

Для військових шанцевий інструмент – це розхідні матеріали, а ще такі – які допомагають зберегти життя, адже потрібні для будівництва окопів та бліндажів. Про це говорить начальник відділення сил підтримки 120 бригади Ігор Ящук.

– Шанцевий інструмент – це той інструмент, який необхідний військовослужбовцям, щоб окопатися, викопати бліндаж, прокопати траншею. Це перший необхідний інструмент, який вбереже військовослужбовця. І це розхідний матеріал, тож особовий склад його потребує, – каже Ігор Ящук. – Крім того, є необхідність облаштувати деякі позиції буржуйками. Тож бійці будуть в теплі та захищені.

За словами Ігоря Ящука, військові самі заявили про потребу – необхідність забезпечення шанцевим інструментом. І його батальйон Тероборони отримав у найкоротший термін.


Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони

Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони Шанцевий інструмент й окопні пічки від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу отримала Вінницька 120 бригада територіальної оборони

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня