, 4 Лютого
booked.net

Ще три громади на Вінниччині ухвалили Стратегії-2030

На Вінниччині 22 грудня три громади затвердили Стратегії розвитку до 2030 року. Комплексні плани розвитку ухвалили Глуховецька, Соболівська та Райгородська громади.

– Вітаю Глуховецьку територіальну громаду із прийняттям Стратегії розвитку! Це – 55-та ухвалена Стратегія на Вінниччині, – зазначив депутат обласної Ради від “Української Стратегії Гройсмана” Ігор Грубеляс, який взяв участь у сесії селищної ради.

У громаді визначили три стратегічні цілі:

– сталий економічний розвиток громади;

– висока якість життя людини;

– збереження та розвиток території.

Жителі Глуховецької територіальної громади бачать її у 2030 такою: відкрита громада для міжнародної співпраці; територія для підприємницької успішності готова, яка готова до розвитку переробної та харчової промисловості, заснованої на новітніх технологіях і забезпеченої високопрофесійними кадрами. Модерновий, привабливий та екологічний громадський простір, що створює комфортні та безпечні умови для проживання здорових, працьовитих та успішних людей.

Стратегію розвитку до 2030 року також ухвалили на черговій сесії Соболівської сільської ради.

У Стратегії розвитку Соболівської громади визначені такі стратегічні цілі:

– посилення конкурентоспроможності місцевої економіки та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в громаді;

– покращення якості життя мешканців та їхня безпека.

Через 10 років жителі бачать свою Соболівську громаду привабливою територією сталого розвитку з достатнім соціально-економічним станом, розвиненою дорожньою та соціальною інфраструктурою, з родючими ґрунтами, сприятливими для землеробства, й екологічною чистою зоною, лісами, ставками, річками. Це громада з високим рівнем духовності й культури, де хочеться жити, розвивати бізнес і проводити вільний час. Громада, в якій живуть та працюють щедрі, гостинні та радісні люди.

План комплексного розвитку до 2030 року ухвалили і на позачерговій сесії Райгородської сільської ради.

Формуючи та створюючи головний стратегічний документ розвитку територіальної громади, робоча група намагалась максимально врахувати соціально-економічні показники й інтереси людей різних професій, віку, політичних поглядів, віросповідання.

У Райгородській громаді визначили п’ять стратегічних цілей:

– економічний добробут громади;

– розвинена інфраструктура на засадах сталого розвитку;

– якісна дошкільна та загальна середня освіта в громаді;

– соціальний добробут громади;

– безпечна громада.

Стратегії розвитку громад – один з пріоритетів діяльності Вінницької обласної Ради 8 скликання. За даними Міністерства розвитку громад та територій України, Вінницька область – на першому місці в Україні за кількістю ухвалених громадами Стратегій розвитку.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого