, 6 Грудня
booked.net

Скоротили 20 посад: Вінницька облрада змінила чисельність виконавчого апарату у зв’язку із воєнним часом

Виконавчий апарат Вінницької обласної ради скоротили на 20 посад. Таке рішення сьогодні, 30 вересня, ухвалила Вінницька обласна рада. В облраді пояснюють: таке кадрове рішення спричинене вимогами воєнного часу.

Зазначається, що Вінницьку обласну Раду 8 скликання обрали в умовах очікування завершення децентралізації та, відповідно, майбутнього розширення повноважень органів місцевого самоврядування, створення виконавчих комітетів обласних рад та інституту префектів. Проте, через повномасштабне військове вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року Указом Президента України були створені обласні військові адміністрації, до яких перейшла частина повноважень органів місцевого самоврядування. 

“У 2020 році вибори до місцевих рад, в тому числі до обласної Ради, відбувалися уже за новим територіальним устроєм, і наступним кроком мало стати завершення децентралізації. Пам’ятаємо, що обласні ради мали отримати нові функції, і наша обласна Рада була фахово готова взяти на себе цю відповідальність. Утім, повномасштабне вторгнення росії повністю змінило наше життя і загальмувало усі процеси. Відповідно постало питання приведення у відповідність функцій Ради до умов воєнного часу. Сьогодні головне завдання – захист України”, – підкреслив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. 

Відтак, в облраді вирішили скоротити кількість працівників виконавчого апарату на 20 осіб. Внесено також зміни до структури виконавчого апарату. Зокрема, замість двох управлінь створюється одне – Управління з питань підготовки сесій обласної Ради та загальних питань.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня