, 27 Січня
booked.net

Сьогодні у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка до Дня захисників і захисниць України

Приурочена виставка до Дня захисників і захисниць України, присвяченої подіям Революції Гідності та російсько-української війни

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї завтра, 11 жовтня, відбудеться відкриття виставки «УКРАЇНИ ЩИТ». Експонуватиметься вона до 20 листопада. Про це повідомляє  допис Вінницького обласного краєзнавчого музею у Facebook.

На виставці будуть представлені особисті речі, світлини, документи, військова форма та спорядження Героїв Небесної Сотні: Максима Шимка, Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського, Романа Оліха.

Також воїнів російсько-української війни: Костянтина Могилка, Віктора Саванчука, Дмитра Майбороди, Юрія Коваленка, Ігоря Присяжнюка, Євгена Пікуса, Віктора Кулібаби-Бухова, Геннадія Хитрика, Олександра Каплінського, Леоніда Шевчука, Сергія Зулінського, Дмитра Франишина, Володимира Полупанова, Дениса Жембровського, Олександра Вапняра, Олександра Рибаченка та багатьох інших.

«Традиційно у цей день відзначають християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також День козацтва та День створення Української Повстанської Армії. Так, виставка присвячена тим, хто сьогодні утворює над нашою країною щит захисту і подібно покрову Пресвятої Богородиці захищають нас від ворожих куль і ракет», – зазначають у дописі.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня