Сьогодні в Україні відзначають День енергетика

22 грудня в Україні відзначають День енергетика.
Із професійним днем працівників енергетики та електротехнічної промисловості привітав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.
– Нести людям світло і тепло 24/7 – це місія енергетиків. Складно? Безперечно! Нині ми також розуміємо, що ця робота за своєю важливістю не поступається роботі наших військових, бо від неї залежить існування нашої держави, – сказав Вячеслав Соколовий. – росія-ворог б’є по енергетичній інфраструктурі, щоб зупинити економіку України, щоб зробити життя українців нестерпним. Не виходить! Наші енергетики – незламні. Вони – воїни світла. Дякую всій великій армії українських енергетиків за мужність і щоденний героїзм. Добро завжди перемагає зло, а світло – темряву. Перемога буде за нами!








