20 Березня, 2022, 13:42
Сьогодні Вінниця відзначає 78-у річницю звільнення міста від нацистських загарбників

20 березня у Вінниці відзначають 78-річницю звільнення Вінниці від нацистів.
«974 дні наше рідне місто перебувало в окупації. Скільки болю принесла Друга світова… Скільки сили та доблесті проявили наші люди! Сьогодні зло знову наступає на Україну. Але як здолали нацистів, так буде і з рашистами. Ми єдині й сильні. Ми все переборемо і ми переможемо! Слава Героям!», – повідомляють у Вінницькій міській раді.









