, 1 Жовтня
booked.net
9 Вересня, 2021, 11:48

Стратегію 3.0 презентують у Вінниці на День міста

У День міста вулиці Вінниці переповняться великою кількість локацій на будь-який смак і для різної вікової категорії. Тут діятимуть виставки, майстер-класи, «живі» картини, інсталяції сучасного мистецтва та інше.

11 вересня відбудеться презентація Стратегії Вінниця 3.0, найбільших підприємств міста. Окрім цього пройде Всеукраїнський форум сучасного мистецтва «ВІНнеційська бієнале», фестиваль спорту «Сила міст-9», квест для школярів «PRO МІСТО» та діятиме креатив-зона «Вінницьке позашкілля».

З цієї нагоди дитячі та молодіжні колективи та вокалісти, які долучилися до проекту ««Youth Time», організують святковий концерт. Також вистпатимуть і міми, які зуміють розважити вінничан без слів. Для найменших вінничан організують проект «Kids Time» з розважальною програмою, дитячими фотозонами та різними смаколиками.

«Вінницякартсервіс» підготував для гостей свята цікавий квест із подарунками. Згідно із умовами, необхідно знайти  5 точок із працівниками «Вінницякартсервіс» та отримати підказку (чек із частиною речення), склавши речення з 5 слів.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня