, 29 Вересня
booked.net
19 Жовтня, 2020, 11:32

Світлана Кравченко та Віктор Пигуля провели зустріч із виборцями с. Бджільна Теплицького району

Світлана Кравченко – кандидат на посаду селищного голови Теплицької ОТГ та Віктор Пигуля – кандидат у депутати до Вінницької обласної ради від політсили “Українська Стратегія Гройсмана” зустрілись із жителями с. Бджільна, щоб обговорити проблеми, які турбують сільчан.

Зустріч була досить велелюдною. Можна зробити висновок, що за долю села вболівають молоді та активні бджільнянці. Батьки дошкільнят та колектив місцевого садочку наголошують на необхідності проведення Інтернет-мережі.

Мешканці села хочуть створити комфортні умови для своїх малят, тож вели мову і про необхідність духової шафи для приготування смаколиків, і про нову постільну білизну для солодкого сну, і про комп’ютерну техніку для проведення яскравих музичних заходів за участі вихованців ДНЗ.

Також людей хвилює процедура приватизації земельних ділянок та субсидій, адже наразі вона дуже складна, особливо для пенсіонерів, котрим вкрай важко добиратися до Теплика та стояти у кілометрових чергах.

Крім того, жителі наголошують, що у селі потрібен ще один листоноша, адже людям похилого віку несила йти до поштового відділення за пенсією.

Одне з болючих питань для жителів – відсутність освітлення по центральній вулиці. І, звісно ж, виникає велика потреба в ремонті доріг.

Світлана Кравченко та Віктор Пигуля вже сьогодні прислухаються до усіх бажань та проблем людей, створюють алгоритм для їх вирішення і крокують до всебічного розвитку нашої об’єднаної громади!

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня