ДСНС
Вже на початку першого навчального тижня на Вінниччині рятувальники провели серію уроків безпеки для учнів ліцеїв. Мета такої роботи - навчити дітей основам безпеки та запобігти різного роду надзвичайним подіям, які трапляються за участі дітвори.
Минулої доби на Вінниччині рятувальники 39 разів виїжджали на ліквідацію пожеж, де 37 з них сталися на відкритих територіях.
8 пожеж на території приватних домоволодінь ліквідували минулої доби бійці ДСНС в області. Зокрема, 5 пожеж господарчих споруд рятувальники приборкали на території Липовецької, Гайсинської, Мурованокуриловецької, Вендичанської громад та в м.Вінниці. Ще три загоряння, причиною яких стало коротке замикання електромережі, довелося ліквідувати рятувальникам в житловому будинку Бершадської громади, літньої кухні в Піщанській громаді та одній із квартир у Вінниці на вул. Д.Білоконя. Рятувальники Вінниччини вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та берегти своє життя й роками нажите майно!
4-5 вересня на території області надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Під час заходу, який одночасно проходив у чотирьох містах України, до ліцеїстів звернувся Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. У своєму онлайн-виступі він наголосив на важливості такого закладу в умовах сучасних викликів та загроз, з якими стикається наша держава. Міністр привітав ліцеїстів та побажав наснаги й витримки в опануванні нових знань та навичок.
1 вересня о 16:45 рятувальники ліквідували займання сухої трави та чагарників на вул.Батозькій у м.Вінниці.
У четвер, близько 19:00 рятувальникам повідомили про займання складського приміщення на вул. Чернігівській в м.Вінниці.
28 серпня рятувальники ліквідували займання сухої трави на площі понад 2,5 га в м.Могилів-Подільський.
27-29 серпня на території області надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Минулої доби рятувальники Вінниччини 40 разів, виїжджали на ліквідацію пожеж де 33 з них сталися на відкритих територіях.










