Нагородження
25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».
Капітан медичної служби Андрій Альбов із Вінниччини отримав орден «За мужність» ІІ ступеня. Ще у травні 2022 року його відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Вінничaнин Олексій Снігуренко, який боронить Укрaїну від окупaнтів отримaв орден Богдaнa Хмельницького ІІІ ступеня. Почесну відзнaку лейтенaнт отримaв особисто від Володимирa Зеленського.
"Медичні Оскари" вручали цього року в одній номінації - «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором».
Молодший лейтенант з Могилів-Подільського, Євген Ізмаілов, отримав високу бойову нагороду з рук командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковника Олександра Сирського – нагрудний знак «Щит переможця».
Офіцеру з Калинівки присвоїли звання бригадного генерала. Нещодавно захисника Івана Лукашевича також нагородили відзнакою від президента “Хрестом бойових заслуг”.
Президент України Володимир Зеленський вручив орден “За мужність” підполковнику медичної служби з Вінниччини Руслану Рузяку. Нагородження відбулося під час візиту глави держави до Дня медика на Миколаївщину.
Прикордонника із Вінниччини Євгенія Пиндика, який загинув у Бахмуті, посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.
Орденом «За мужність» третього степеня (посмертно) відзначили Віталія Харука. Відзнаку передали його батькам. Орден лейтенанту присвоїли за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.










