Нагородження
Військовий з Тульчина Денис Арнаут отримав від Головнокомандувача Збройних Сил України “Золотого Хреста”.
Військовий родом із Погребищенської громади Анатолій Бобрівський був удостоєний медалі «Захиснику Вітчизни».
Нагороду вручили нашому земляку з Томашпільської громади Олександру Мудрику.
Наш захисник та земляк Петро Милимко нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест». Петро — житель села Яришівка Томашпільської громади. З квітня 2022 року боронить українську землю від російського агресора. Нині несе службу на одному з найскладніших напрямків фронту.
Вінничанин і депутат міської ради Віктор Торкотюк отримав нагороду за проявлений героїзм, сміливі та рішучі дії на фронті. Про це на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі розповів міський голова Сергій Моргунов. Віктор Торкотюк, командир спецпідрозділу «Артан» – один із тих військових, які ще з 2014 року боронять нашу країну та відстоюють її незалежність.
4 січня під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради, очільник громади Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили Подяки від міської ради та її виконавчого комітету за розвиток волонтерського руху та допомогу Захисникам і Захисницям України вінницькому волонтеру Денису Романовському та п’ятьом місцевим підприємцям. Вінницький міський голова Сергій Моргунов від імені всієї громади подякував волонтеру та підприємцям за їхній внесок у наближення нашої Перемоги, зміцнення обороноздатності країни та підтримку бійців на фронті.
Мати загиблого Героя з Крижопільської громади отримала посмертну нагороду свого сина. Паламарчука Івана Валентиновича нагороджено нагрудним знаком «Золотий хрест» - посмертно.
Старший стрілець-оператор 2-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу механізованої роти військової частини А4532 Мельник Віталій Дмитрович загинув 17.11.2023 року при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області. 53-річний Віталій відважно виконав свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та Україні, мав високий моральний дух.
Указом президента України калинівчанина Ігоря Лісовика посмертно нагородили орденом "За мужність" III ступеня.
22 грудня в Україні відзначається День енергетика. З цієї нагоди під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради, очільник громади Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили Подяки від міської ради та її виконавчого комітету кращим працівникам галузі. Вони нагороджені за значний особистий внесок у розвиток галузі енергозабезпечення громади, відповідальність за доручену справу, високу професійну майстерність.










