Нагородження
7 лютого начальник Вінницької обласної поліції Іван Іщенко вручив нагороди поліцейським за зразкове виконання службових обов’язків.
Старшого сержанта Володимира Миколайовича Ситора, мешканця Іллінецької громади, що на Вінниччині, нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Координатора Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, директора Благодійного фонду "Енергія Відродження", депутата Вінницької обласної ради, а нині - ще й солдата Збройних Сил України Олега Легезу відзначили данською громадською медаллю. Кожна країна має своїх національних героїв. Для Данії такою постаттю є Нільс Еббесен - борець за незалежність у XIV столітті. У найважчі для країни часи він завжди ставав символом боротьби данців проти окупантів. І вони перемагали. У 1977 році було створено комітет під назвою «Друзі Нільса Еббесена». Вони засновали медаль, яку могли мати лише 100 найдостойніших людей. І з минулого тижня одна з цих медалей в Україні! Данський журналіст та письменник Бьярн Беккер (Bjarne Bekker) попросив нашого земляка Дмитра Павлова передати медаль Олегу Легезі, який зараз разом з побратимами боронить Бахмут. Наш данський друг переконаний, що саме такі люди, як Олег, уособлюють в собі боротьбу українського народу проти загарбників. Як це робив Нільс Еббесен 700 років тому. Минулого тижня під час гуманітарної місії до незламного Бахмута волонтери виконали цю почесну місію. Ми щиро вдячні пану Bjarne Bekker за моральну та матеріальну підтримку України (він також передав для наших захисників теплову пушку). А Олег Легеза просив передати, що для нього це велика честь, він з гідністю носитиме медаль Нільса Еббесена та надалі усіма силами боронитеме рідну Україну. [video width="1280" height="720" mp4="https://today.vn.ua/wp-content/uploads/2023/01/327451089_915393056492147_7282385127782621795_n.mp4"][/video]
22 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов привітали військовослужбовців військових частин Вінниччини з Днем Соборності України.
Майор Олександр Глушко із Вінниччини загинув 3 вересня 2022 року на Миколаївщині. Герою назавжди 29 років. Указом Президента України, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександра Глушка посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня майора.
Військового із села Тягун, Іллінецької громади відзначено державною нагородою.
Медаллю «За військову службу Україні» нагороджений Указом Президента України від 19 травня 2022 року Ладний Олександр Олександрович з села Новоживотів. Нагороду 3 січня передали матері загиблого - Ладній Наталії Петрівні.
Двом військовослужбовцям з Іллінецької громади – Сергію Келипі та Сергію Кружільному присвоєно державні та військові нагороди.
Офіцера Нацгвардії Олександра Охріменка глава держави відзначив уже вдруге.
Вибухотехніка з Вінниччини Ігоря Підлісного нагородили відзнакою Міністерства внутрішніх справ “Вогнепальна зброя”. Наразі підполковник поліції розміновує деокуповані території з перших днів звільнення від російських окупантів.










