Нагородження
22 січня на Вінниччині з нагоди Дня Соборності України відзначили ветеранів війни та волонтерів. Участь у заході взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик.
Орден за «За мужність» III ступеня отримав поранений штаб-сержант з Тульчинської громади Олександр Гуцол.
Боєць з Бершадської громади Вадим Вікул отримав нагороду - орден «За мужність» III ступеня.
Молодший сержант з Брацлавщини Микола Драчук отримав відзнаку «Золотий хрест».
На Покровському напрямку, де тривають запеклі бої за незалежність України, нагородили бійців вінницької бригади «Червона Калина», які щодня ризикують своїм життям заради миру та свободи на рідній землі.
Начальник обласного рятувального відомства Руслан Шевчук висловив подяку особовому складу за їх професіоналізм, відвагу й вручив Почесні грамоти та нагороди.
Героя з Тульчинської громади Дмитра Лемеця нагородили орденом «За мужність» III ступеня – посмертно.
У Вінниці відбулося нагородження спортсменів, які впродовж 2024 року прославляли нашу громаду на національній та міжнародній арені. Серед них – переможці чемпіонатів світу, престижних турнірів, учасники та учасниці Олімпіади 2024 та Паралімпійських ігор у Парижі. У час, коли Україна веде боротьбу за свою незалежність, ці спортсмени не лише досягають висот у спорті, але й стають прикладом мужності та самопожертви. Вони волонтерять, підтримують оборонців України та спрямовують свої призові фонди на потреби Збройних Сил. Їхній внесок – це не лише медалі, а й віра у перемогу України. 25 грудня, міський голова Сергій Моргунов привітав кращих спортсменів та спортсменок, тренерів і тренерок за підсумками 2024 року. Їх нагородили грамотами, грошовими преміями та подарунками від Вінницької міської ради.
Депутат Вінницької обласної ради Ігор Хміль наразі проходить військову службу в одному зі спецпідрозділів. Нещодавно старшого лейтенанта Ігоря Хміля наказом Головнокомандувача ЗСУ було нагороджено відзнакою "Хрест Військова честь".
За поданням Вінницької обласної Ради щорічну Премію Верховної Ради України присуджено двом освітянам - директорці немирівського Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ларисі Зозулі та директору Вінницького ліцею №27 Олексію Терновому.










