Нагородження
Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету відзначили підполковника Вячеслава Пєскова. З нагоди Дня Збройних сил України офіцер отримав почесну відзнаку міського голови «За мужність та відвагу» та премію.
П’ятого грудня світ відзначає Міжнародний день волонтерів. На Вінниччині з цієї нагоди привітали і відзначили волонтерів. Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, заступник начальника обласної військової адміністрації Андрій Кавунець, представники волонтерських організацій. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять про всіх загиблих у війні. Ігор Івасюк зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення російської федерації волонтери в черговий раз довели свою відданість країні та своєю людяністю навчили світ перемагати зло. – Українське волонтерство – це унікальне явище. Кожний з волонтерів щоденно надихає нас і власним прикладом не дає опускати руки чи зневіритись. Українці разом стали на оборону держави та щоденно роблять неймовірні речі для Збройних Сил України, їх об’єднала одна мрія – Перемога нашої країни, – сказав Ігор Івасюк. – Волонтери можуть все – плести сітки, робити борщові набори, займатися донорством, купляти супутники чи необхідне обладнання. Це приклад відданості своїй країні, патріотизму та жертовності. Передаю вам вітання від голови обласної Ради та депутатського корпусу та слова вдячності за вашу нелегку працю. Спілкуючись з вами, набираєшся особливою енергетикою та розумієш – ворог ніколи не зможе здолати народ, в якого є такі люди. Заступник начальника обласної військової адміністрації Андрій Кавунець зазначив, що волонтери доводять щодня: якщо ти не фронті та не тримаєш в руках зброю, ти можеш тут, на місці, зробити багато для спільної перемоги. Ігор Івасюк та Андрій Кавунець вручили волонтерам Почесні грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації та пам’ятні подарунки – прапор України.
Бійця Олександра Ніколайчука нагородили відзнакою "Золотий Хрест". Вручення приурочили до Дня ракетних військ та артилерії.
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко зустрівся з бійцями бригади "Червона Калина", які наразі виконують бойові завдання на Покровському напрямку.
26 листопада начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій обласній Руслан Шевчук відзначив нагородами кращих військових лікарів та висловив вдячність за їх багаторічну співпрацю й побажав медикам мужності, сил, злагоди й миру.
Боєць Вадим Мороз отримав відзнаку президента "За оборону України". 21-річний хлопець з села Війтівка з Бершадської громади.
Напередодні Дня працівників сільського господарства 13 листопада перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон та заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький вітали кращих працівників агропромислового сектору Вінницької області.
Сьомого листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на Вінниччині відбулися урочистості. Участь у них взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
23 жовтня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив найвищу відзнаку області «За заслуги перед Вінниччиною» Людмилі Олександрівні та Руслану Васильовичу Керничним - батькам Геннадія Керничного, сержанта ССО ЗСУ, який загинув 23 вересня 2024 року, захищаючи Батьківщину.
Олександр Десятник — житель села Яланець. Відзнаку він отримав від командира оперативно-тактичного угруповання «Запоріжжя». Про це повідомляє Бершадський міський голова Віталій Драган.










