освіта
З понеділка, 30 жовтня, школярі Вінницької громади повернуться з осінніх канікул на навчання, але у онлайн-форматі. Відповідне рішення ухвалила 27 жовтня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
25 жовтня ще один Клас безпеки відкрили на Вінниччині. Безпековий простір з’явився на базі ліцею №15 у Вінниці.
У Вінниці на хабарництві викрито очільницю підрозділу відомчого навчального закладу. Йдеться про Вінницьке відділення Національної академії внутрішніх справ України. У навчальному закладі переконують, що її звільнили два місяці тому.
Колектив Липовецього ліцею №2 що на Вінниччині, власними силами облаштував укриття для закладу та обладнав додаткові класні кімнати.
Техніка ліплення є нескладною та доступною для всіх. Заняття можуть відвідувати дітки від 6 до 12 років.
У закладах освіти Вінницької міської територіальної громади відкрили ще два класи безпеки. Вони діють на базі початкової школи №5 та 24 гімназії. Тут діти зможуть дізнатися, що робити під час пожежі, як правильно проводити евакуацію з приміщення, а також почути про основні засади мінної безпеки, правила поводження на воді, першої домедичної допомоги тощо.
Педагоги Вінниці та Вінниччини отримали навички психологічної допомоги дітям в умовах війни. Для цього Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб організував онлайн-семінар «Психологічна допомога дітям в умовах воєнного стану». У ньому взяли участь вихователі дошкільних закладів та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів. Семінар провели провідні експерти галузі, співробітники Інституту психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України.
Раніше навчання у закладі відбувалось у дистанційному режимі
Загалом до конкурсу долучились понад 2000 учасників із різних куточків України.
Ще один "Клас безпеки" відкрили на Вінниччині. Безпековий простір з’явився на базі Іллінецького ліцею №3.










