, 8 Червня
booked.net

“Тепло від дому до окопу!”: вінницькі волонтери передають військовим металеві пічки

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб започаткував акцію “Тепло від дому до окопу!” мета якої – зігріти наших захисників і захисниць цієї зими. 

До участі у програмі вже долучилися Вороновицька та Ямпільська громади Вінницької області.

В рамках акції мешканці Вороновиці виготовили та передали металеві пічки для військових на передовій, а ямпільчани, окрім пічок, підготували та готуються передати на фронт скоби, цвяхи, лопати та сокири. 

“Воїн у теплі – країна у безпеці! Зігріємо тих, хто боронить нас!” – зауважують у Гумштабі

“Тепло від дому до окопу!”: вінницькі волонтери започаткували акцію, щоб зігріти військових “Тепло від дому до окопу!”: вінницькі волонтери започаткували акцію, щоб зігріти військових “Тепло від дому до окопу!”: вінницькі волонтери започаткували акцію, щоб зігріти військових “Тепло від дому до окопу!”: вінницькі волонтери започаткували акцію, щоб зігріти військових “Тепло від дому до окопу!”: вінницькі волонтери започаткували акцію, щоб зігріти військових

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня