, 10 Червня
booked.net
14 Вересня, 2020, 17:26

У Дашеві пройшов традиційний велопробіг “Велорух об’єднує громаду”

Традиційний  велопробіг «Велорух єднає громаду » до Дня фізичної культури і спорту провели у Дашівській ОТГ, що розташована в Іллінецькому районі.

Щороку прихильників здорового і активного способу життя регулярно збирають масові фізкультурно-спортивні заходи, котрі організовує Дашівська об’єднана територіальна громада.

Цьогоріч на старт традиційного велопробігу «Велорух єднає громаду» вийшли 28 працівників закладів освіти та  культури з селища Дашів, сіл Кальник, Білки, Копіївка, Купчинці, Шабельня. Стартувала колона зранку та  рухалась за маршрутом: Дашів-Кальник -Шабельня. Після визначення переможців відбувся товариський волейбольний матч, яким і завершилося спортивне свято.

Масові спортивні заходи завжди були у полі зору керівництва дашівської громади – її очільник, Сергій Тітаренко, за першим фахом – вчитель фізичного виховання.

– Масовий спорт, без перебільшення, має велике значення для розвитку громади, – вважає Сергій Тітаренко. – Вкладаючи у спорт, ми економимо на лікуванні й забираємо молодь з вулиць, відволікаємо людей від шкідливих звичок. Саме тому зараз, коли ми працюємо над створенням «Стратегії-2030», ініційованої  командою Володимира Гройсмана, ролі фізичного виховання як чинника об’єднання громади ми надаємо принципового значення. Здорові люди – успішна громада. Тож будувати здорову й успішну країну починаємо з Вінниччини!

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня